top of page

תעשייה ומסחר

מירה אלטמן

מירה אלטמן.JPG

מכהנת כמנכ"לית חברת בנייני האומה מזה 19 שנה. במסגרת תפקידה הובילה את החברה למהפכה ושינוי על כל היבטיה העסקיים, והכלכליים, וחיזקה את בניני האומה כמרכז קונגרסים בינ"ל' מוביל בארץ ובעולם. אלטמן מובילה זה יותר מעשור את תוכנית  הפיתוח של "בניני האומה 2030" להקמת מרכז הקונגרסים והתערוכות הבינ"ל' הגדול במזה"ת ולצידו תכננה מתחמי תעסוקה, מגורים ומסחר המשלב עסקים עם חיי הקהילה בעיר. כיהנה כמנכ"לית משרד התיירות, וסגן נשיא התאחדות המלונות, חברת נשיאות איגוד לשכת המסחר ועוד. שימשה דירקטורית בחברת השטיח המעופף, בוועד הפועל של מכון התקנים הישראלי ובחברת ח.ב.ע. בעלת תואר שני MBA  במינהל עסקים-במרכז הבינתחומי-הרצליה, מוסמכת במינהל מלונאי בכיר- מדרשת רופין ,ותעודת הוראה.  

  • Facebook

ג'וליה זהר

גוליה זהר.jpg

אשת עסקים ערבייה ישראלית ,  בעלים ומנכ"לית של מפעל אל-ארז. אם ללנא ויוסף.

זהר הייתה מורה לחשבון ועוזרת למינהל בחטיבת הביניים בנצרת. לאחר עיסוק רב-שנים בהוראה ובחינוך, פרשה זוהר מתחום זה בשנת 2003 לאחר שאסעד בעלה הלך לעולמו, בניסיון לשמר את מפעל חייו, החלה לנהל את מפעל "אל ארז" שהקים.

האישה הראשונה שמנהלת מפעל בחברה הערבית ויו"ר קרן "מסירה" העוזרת לאנשים עם מוגבלויות בחברה הערבית. הקרן נעזרת ביד הנדיב והג'וינט אשר האמינו ותמכו בה. 

זוכת אות התעשייה "מטעם התאחדות התעשיינים - מחוז צפון" ב-2015 ואחת מ-50 הנשים המשפיעות של גלובס לשנת 2019.

מרים דרוק

מרים דרוק 1.jpg

מנכ"לית האיגוד לתעשיה קיבוצית. זו פעם ראשונה שמנהלת נבחרה להנהיג את התעשייה הקיבוצית מאז הקמת האיגוד בשנת 1962. בעלת תואר שני במינהל עסקים, כיהנה במגוון של תפקידי ניהול בתעשייה הקיבוצית והארצית. היא שימשה עד כה מרכזת משק ומנהלת עסקית בקיבוץ יקום והיתה בעבר סמנכ"לית משאבי אנוש במפעלי קבוצת פלסטיב ומנהלת משאבי אנוש בדקסון – דקסל פרמה טכנולוגיות. במקביל היא חברה במליאת המועצה האזורית חוף השרון ובהנהלת המפעלים האזוריים גרנות.

אהובה תור'גמן

אהובה תורגמן 1.jpg

כיום אני משמשת כמנכ"לית קבוצת BBB, קבוצת ניהול המונה את המותגים BBB, מוזס, בורגרים, מוזס שופ ו- meat deli. לאחר נישואיי החלתי לעבוד כפקידה בסוכנות ביטוח, בה התקדמתי עד לתפקיד מנהלת הסוכנות. בעידודו של אחי, מאיר, עזבתי את תחום הביטוח וב- 1992 נכנסתי לתפקיד מנהלת סניף ברשת 'יטבתה בעיר' בה שימשתי במספר תפקידים עד לתפקיד מנהלת הרשת. בשנת 2005 פתחתי בית קפה משלי במושב ביתן אהרון, ובשנת 2008, לאחר פניה של בעלי מסעדות BBB, החלתי לשמש כמנכ"לית הרשת.

בת חן ישועה

בת חן ישועה חדש.JPG

מנכלית ובעלים של רשת מלונות מטיילים. 

בעלת MBA – מנהל עסקים, המכללה האקדמית נתניה, MA -  פתוח תוכניות לימודים, אוני חיפה וMA – יעוץ ארגוני, המכללה למנהל. קורסי שווק דיגיטלי למנהלים- להב, אוני' תל אביב, אסטרטגיה בשווק דיגיטלי -  המכללה לניו מדיה, הנחיית קבוצות – אנ' תל אביב, קורס גישור-  גומא ותעודת הוראה- מכללת אורנים.

  • LinkedIn

לימור קטן

לימור קטן.jpg

ב-2013 מונתה לתפקיד סמנכ"ל התפעול והשירות של אוויס (אז חברה ציבורית), תחת אחריותה חטיבת התפעול, חטיבת ההשכרה והאגף הטכני (כ-450 עובדים).

ב-2018 קיבלה את ניהול מתחם השירות וחטיבת ההשכרה עברה לחטיבת המכירות (ניהול כיום של כ-360 עובדים).

גלית עייני

גלית עייני 1.jpg

משנת 2020 מכהנת כמנכ"לית חברת המזרח לשיווק מכוניות. מילאה שורה של תפקידים בעולם הרכב מרצפת המכירה בעולם התצוגה בתל אביב ועד תפקיד המשנה למנכ"ל של קבוצת UMI החל משנת 2002 ועד 2019. בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות , המכללה האקדמית תל אביב יפו, ותואר שני MBA במכללה למנהל עם התמחות בייעוץ ארגוני.

יאנה דרום

יאנה דרום.JPG

בעלת רשת אופנה לנשים המתמודדות עם סרטן השד, יזמית, מרצה ובלוגרית לייף סטייל .

תואר ראשון בכלכלה ותקשורת מאוניברסיטת חיפה. תואר שני במנהל עסקים עם התמחות בשיווק מאוניברסיטת תל אביב

  • web_120072
  • Instagram

מיכל רון גביש

מיכל-רון-גביש-פוליכד.jpg

מנכ"לית חברת פוליכד מוצרי פלסטיק. הנמצאת בבעלות מלאה של קיבוץ שפיים. חברה פעילה בהנהלת מכון האריזה בהתאחדות התעשיינים, מרצה בבית הספר למנכ"ליות של איחוד התעשייה הקיבוצית, ומשתתפת קבועה בדיונים בנושא כלכלה מעגלית בהובלת משרד הכלכלה, והמשרד להגנת הסביבה. בעלת תואר שני בשיווק מאונ' בניו-יורק.

כיהנה כסמנכ"ל שיווק גלובלי ב"נילית" , חברה גלובלית בבעלות מיכאל לוי, המובילה את השוק העולמי בייצור ניילון. עבדתי ב"גוטקס" כסמנכ"ל שיווק ופיתוח עסקי בינלאומי – זכיתי לעבוד לצידה של גברת לאה  גוטליב המיתולוגית וממנה לקחתי את ההבנה של מה זה אומר להיות  מותג ! שנתיים הייתי יזמית עצמאית ובמהלכן הצלחתי לקבל זיכיון לפתוח בארץ את חנויות המותג היפני MUJI , בסופו של דבר הזיכיון לא מומש.

טל קאופמן

טל קאופמן.jpg

בשנת 2006 הקמתי את חברת סימטל ננו-ציפויים אשר מתמחה ביישום ננו-ציפוי מסוג הפארילן, אשר נותן פתרונות ייחודיים לתעשיית האלקטרוניקה (אזרחי וצבאי) והרכיבים הביו-רפואיים. כיום סימטל מעסיקה כ- 45 עובדות ובימים אלו מצויה בעיצומה של תנופת פיתוח הכוללת בין השאר בניית מבנה תעשייה באזור תעשייה ציפורית. במפעל החדש סימטל תרחיב את סל הפתרונות ללקוחותיה וזאת באמצעות הטמעת ננו-ציפויים מתקדמים נוספים.לאחרונה, חברת סימטל ננו-ציפויים השתתפה בתחרות תעשיינים בנושא פיתוח וחזון עסקי וזכתה במקום הראשון ובפרס כספי.  כיום אני מכהנת כיו"ר פורום נשים של התאחדות התעשיינים וכן חברה בהנהלת איגוד היי-טק ובנשיאות של ההתאחדות.

  • web_120072
  • Facebook
  • LinkedIn

הילה רום

הילה רום.jpg

רום (42) היא המנכ"ל והבעלים של חברת Makers המסייעת לתאגידים מובילים מהתעשייה המסורתית לאתר, לבחון ולהשקיע בסטארט-אפים בעלי פוטנציאל לייצר לארגון יתרון אסטרטגי משמעותי.
לרום 20 שנות ניסיון אופרטיבי בתפקידי ניהול בכירים, יזמות והשקעות. 
היא כיהנה בעבר כסמנכ"ל הפיתוח העסקי של קבוצת יכין-חק״ל, ניהלה את חטיבת מוצרי הצריכה בחברת המחקר והמודיעין העסקי adkit, ייסדה את החממה הטכנולוגית Y-impact שהנביטה מיזמי אגטק פורצי דרך וכן זכתה בפרס Webby למצויינות באינטרנט. 
רום שירתה כקצינה בחטיבת הצנחנים ונבחרה כמצטיינת הרמטכ"ל, היא בוגרת הפקולטה למשפטים באוניברסיטת ת״א בהצטיינות, מוסמכת כעו"ד משנת 2006.
נשואה לאורי ואם לשלושה בנים.

  • web_120072
  • LinkedIn
bottom of page